Om oss

Din kakelbutik i Södertälje

Sommartider

Lördag v.25-32               Stängt

Mån - Fre v.26-33            07-16

Öppet som vanligt fr.o.m. 9/8

Telefon

08 550 888 08

Maila oss på...

Mail

info@norfloor.se

Hitta oss i Södertälje...

Nu över 8000 kakel sorter !!

Välkommen in till vår utställning i 2 plan


Vi på Norfloor Kakel tillhandahåller kakel och klinker både för inomhus- och utomhusmiljöer.


I vår kakelbutik har vi ett stort utbud av badrumsinredingar, badkar, duschar och kranar.

Hos oss hittar du även golvvärmesystem och kakelverktyg.


Välkommen till vår kakelutställning i 2 plan, enligt våra kunder en av Stockholms finaste kakelbutik! Av vår professionella personal får ni såklart hjälp med era kakel- & klinkerval från början till slut.


Vi finns utmed Stockholmsvägen E4/E20 Morabergs trafikplats, avfart nr 144, ca 25 min från Stockholm, ca 40 min från Nyköping, ca 50 min från Eskilstuna.

Det finns gott om parkeringsplatser och bra lastningsmöjligheter när kakel & klinker ska inhandlas.


VÄLKOMMEN TILL DIN KAKELBUTIK!

Vi finns vid Moraberg i Södertälje.

Kör in vid avfart nr:144 på E4/E20 Södertälje norra.

Kundtjänst:

Tel: 08 - 550 888 08

Fax: 08 - 550 884 18

Adress:

Norfloor Kakel

Klastorps Backe 1

152 42 Södertälje

SVERIGE


E-post:

Butik: info@norfloor.se

Lager: lager@norfloor.se

Läs vår nya broschyr här

Kontakta personal

Kristian Persson

Butik

dir: +46 8 410 777 51

mail: kristian@norfloor.se

Tony Envall

Lager/Butik

dir: +46 8 410 777 56

mail: tony@norfloor.se

Mikael Uusimäki

Projekt/Butik

dir: + 46 8 410 777 52

mail: mikael@norfloor.se


Åsa Mellin

Butik

dir: +46 8 410 777 58

mail: asa@norfloor.se

Mattias Nilsson

Butik

dir: +46 8 410 777 55

mail: mattias@norfloor.se

Elias Blomster

Lager

dir: +46 8 410 777 59

mail: elias@norfloor.se

Danuta Rönnbäck

VD, Ekonomi & Personal

dir: +46 8 550 888 08

mail: danuta@norfloor.se

Eller:

Maila dina frågor till butiken här nedan.

 
 
 
 
Upp

Badrumsutställning i två plan

Kakelföreningen
Bygg keramik rådet
Besök Norfloor Norge

Kontakt


info@norfloor.se

08 550 888 08

Klastorps Backe 1

152 42 Söderälje

Org:556468-9411


Plusgiro

920 87 77-4


Öppettider


Butik

Vardagar   09-18

Lördagar   10-14


Proffscenter

Vardagar   07-18

Lördagar   10-14


Email lager

lager@norfloor.se

Facebook
Twitter
Instagram
Goggle +


Följ oss på



Facebook



Twitter



Instagram




Goggle+

2017 © Copyright Norfloor.se. Ansvarig utgivare Mattias Nilsson